Pondělí, 20 března, 2023

Reklama

Reklama
DomůBydlení & DesignElektroZískejte komfort Vašeho domova díky automatizaci

Získejte komfort Vašeho domova díky automatizaci

Domácí automatizace neboli automatické řízení různých funkcí domu od osvětlení, vytápění, stínění až po zabezpečení přináší řadu výhod. Za prvé získáte komfort, kdy dům se stará o vás, a ne vy o něj. Nebaví vás vstávat z gauče, abyste ztlumili osvětlení k televizi nebo zatáhli závěsy? Uvítali byste, že při odchodu zmáčknete jen jedno tlačítko a zhasnou se všechna světla, vypnou vybrané spotřebiče a zaklapnutím dveří se za vámi zamkne.

Ušetříte na energiích. Lze uvést jednoduchý příklad. Světlo se po opuštění místnosti samo vypne nebo žaluzie se řídí polohou slunce, aby v zimě podpořily vytápění nebo v létě včasným zastíněním snížily teplotu a omezily tak potřebu klimatizace. A za třetí nelze opominout váš pocit bezpečí. Systém senzorů včas zachytí nežádoucí pohyb nebo třeba únik plynu. Indikace havarijního stavu proběhne dle vašeho přání např. SMS zprávou, varovným zvukovým či světelným signálem.

Automatizovaný dům podpoří prevenci proti zlodějům tím, že simuluje přítomnost v domě pohybem závěsů a vhodným spínáním a vypínáním světel. Mnohé domácnosti se už cestou domácí automatizace vydaly, zkuste si projít galerii referencí společnosti HDL Automation s.r.o. a nechte se inspirovat.

Zdroj: www.hdl-automation.cz

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky