Pondělí, 25 září, 2023

Reklama

Reklama
DomůElektroBydleni, designVítejte v luxusním bytě v New York City

Vítejte v luxusním bytě v New York City

Tato úžasná přehlídka je dílem DelightFULL a Essential Home. Cílem je  ukázat funkčnost a moderní design v neutrálních tónech. Byt má 9 různých pokojů, z nichž každý má svůj vlastní koncept, osobnost a styl, který přináší pocit klidu a luxusu prostřednictvím dokonalosti designu. Každý jednotlivý detail je pečlivě spojen tak, aby poskytoval pohodlný moderní domov, kde si každý nadšenec interiérového designu může odpočinout od rušného životního stylu města, které nikdy nespí. Jste připraveni se inspirovat? Začněme!

Obývací pokoj

Díky trendovému otevřenému konceptu pro snadný přístup do prostoru kuchyně byl design hlavního obývacího pokoje vytvořen v ikonické neutrální barevné paletě. V rámci tohoto prostoru můžete vidět jedinečné kusy osvětlení, které jsou v art deco stylu. Pohovka Sherman Sofa od Essential Home se svou bohatou sametovou strukturou je dokonalým doplňkem luxusního odpružení Botti Diamond od společnosti DelightFULL.  

Byt v New York City - obývací pokoj

Jídelna

Jídelna je dokonalým prostorem, kde si můžete užít výjimečné chvíle se svými přáteli a rodinou. V souladu se stejnými neutrálními a sofistikovanými liniemi obývacího pokoje je výzdoba jídelny zaměřena na pohodlí a styl. Jídelní stůl Ezra je doplněn 4 krásnými jídelními židlemi Isadora z nové kolekce Essential Home s Studiopepe a ikonickým závěsným kusem Galiano od společnosti DelightFULL, který osvětluje prostor a povýší ho na novou úroveň.

Byt v New York City - jídelna

Kancelář

Kancelářský prostor se stal jednou z nejdůležitějších místností v domě kvůli současné realitě domácí práce. Luxusní byt v New Yorku ukazuje funkční a stylovou kancelář, kde se ujímá vedení zajímavé křeslo Virginia od Studiopepe a Essential Home a pohádkové stolní lampy DelightFULL Turner.

Byt v New York City - kancelář

Hlavní ložnice

Při zachování trendové neutrální barevné palety zanechává design hlavní ložnice tohoto projektu luxusního bytu světlé hnědé a béžové tóny a nahrazuje je oblíbenými šedými a bílými odstíny, což je jedna z nejslibnějších barevných kombinací sezóny. Postel Sophia od Essential Home se perfektně hodí ke středu tohoto projektu ložnice, protože poskytuje styl, pohodlí a osobnost díky skvělému designu. Tento jedinečný kousek byl doplněn nočními stolky značky Kahn a bílými designovými stolními lampami Miles od DelightFULL. Stejně jako jakýkoli jiný design hlavní ložnice má i tento luxusní prostor špičkové sociální zařízení a velkou funkční šatnu.

Byt v New York City - ložnice

Dětský pokoj

Jasný a zábavný nádech je ideální pro ty nejmenší. Jeho atmosféru dotváří zábavné markýzové osvětlovací kousky z grafické kolekce DelightFULL.Mezi zajímavé doplňky patří na míru vyrobený dětský nábytek.

Zdroj: https://essentialhome.eu/

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky