Pondělí, 25 září, 2023

Reklama

Reklama
DomůTravel & ServisSvětSvatba a líbánky v exotickém ráji

Svatba a líbánky v exotickém ráji

Pokud Vás láká představa slíbit si věrnost a lásku na písečné pláži pod kokosovými palmami, vřele Vám doporučujeme resort InterContinental® Bora Bora Resort & Thalasso Spa.

Tradiční polynéský obřad se koná na soukromé části pláže s bílým pískem pokryté kobercem z tropických květin a palmových listů.

Pozadí tohoto posvátného aktu Vám bude tvořit majestátní hora Otemanu a šumivé tyrkysové vody laguny. Zdobená výložníková kánoe vás vezme na plážový obřad, kde na vás budou čekat kněz, tanečníci a hudebníci.

V průběhu obřadu se používají palmové listy, průzračná lagunová voda, květinové náhrdelníky a květinové korunky. Pár je pokřtěn novými polynéskými jmény a je mu vydán svatební list. Poté mladomanželé tančí tradiční polynéský tanec a vychutnávají si čerstvý kokosový punč.

Svatební obřad je možné připravit i na  „nejdivočejším“ místě, což je džungle na útesové straně ostrůvku. Pár je doprovázen za zvuku tradiční pu lastury. Vítá je kněz, který obřad provádí pomocí různých polynéských symbolů manželství. Pár si vyměňuje květinové náhrdelníky a korunky, které symbolizují jejich spojení. Kněz poté provede závěrečné požehnání posvátným listem. Pár poté hází květiny do oceánu, což symbolizuje věčný slib manželství.

TAJNÁ ZAHRADA LÁSKY

V botanické zahradě resortu mohou novomanželé zanechat svou stopu lásky. V klidné a intimní zahradě si hosté mohou vybrat ze čtyř polynéských symbolů – želvy, slunce, mořské mušle a ještěrky. Želva je jedním z nejdůležitějších a nejoblíbenějších prvků polynéské kultury. Má mnoho významů, včetně dlouhého života, zdraví, plodnosti, svazku, rodiny a harmonie. Slunce v polynéské kultuře často znamená bohatství, lesk, vznešenost a vedení. Podobně jako u jiných kultur je periodické vycházející slunce považováno za věčnost a je spojeno se znovuzrozením. Mušle často symbolizují štíty, ochranu a intimitu. Ještěrky jsou považováné za předky polynéských lidí. Manželé pak mohou připojit svůj zámek k palmě pomocí svého zvoleného symbolu a odhodit klíče v zahradě Tiki, která symbolizuje ochranu věčné lásky.

Zdroj: https://thalasso.intercontinental.com

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky