Pondělí, 25 září, 2023

Reklama

Reklama
DomůBydlení & DesignElektroPředstavujeme Sonos Arc, prémiový inteligentní soundbar

Představujeme Sonos Arc, prémiový inteligentní soundbar

Arc přináší ten nejpůsobivější zážitek z domácího kina v systému Sonos. Díky inteligentnímu zvuku v kino kvalitě, který se přizpůsobí různému prostředí, podpoře Dolby Atmos a hlasovým asistentům, nastavuje Arc nový standard pro prvotřídní zvuk domácího kina.

Domov nehrál v našich životech nikdy dříve tak podstatnou roli a my se vždy snažili o to, aby se stal přívětivějším místem díky skvělému zvuku a novým zážitkům. Arc oživuje zvuk našich oblíbených pořadů a umělců jako nikdy předtím,“ říká Patrick Spence, generální ředitel společnosti Sonos.Naším cílem je vytvořit z každého pokoje, ve kterém máte televizi, místo, kde si můžete jednoduše užít všechna skvělá videa a hudbu, které jsou dnes dostupné.“

Sonos Arc. Seznamte se

Cenami ověnčené filmy a pořady se na celém světě vysílají denně ve špičkové zvukové kvalitě. Už více než 25 streamovacích video služeb a TV poskytovatelů vysílá obsah s podporou Dolby Atmos, což zpřístupňuje skvělý zážitek z domácího kina do nejednoho obývacího pokoje.

Sonos Arc je prémiový inteligentní soundbar poskytující mimořádně široký zvukový záběr a působivé basy. Jedenáct vysoce výkonných reproduktorů včetně dvou, které zvuk směrují nahoru pro 3D zvuk, vytváří dramatickou čistotu, detail a hloubku. Arc, vyladěný s pomocí oscarových mistrů zvuku, přizpůsobuje svůj zvukový profil pomocí softwaru na základě nastavení domácího kina podle toho, co právě hraje, na stereo, Dolby Audio 5.1 nebo Dolby Atmos.

Sám uživatel může ještě vylepšit zvuk soundbaru Arc pomocí funkcí v aplikaci Sonos, jako je Zlepšení kvality řeči, kdy každý dialog bude lépe slyšet, Noční zvuk pro potlačení intenzivních a hlasitých výbuchů nebo použitím technologie Trueplay k úpravě akustického profilu podle místnosti, ve které se Arc právě nachází. A přitom počítá i s oslňujícími horizontálními a vertikálními zvuky.

Arc je v prodeji v matně černém a matně bílém provedení. Má zaoblenou 270stupňovou plastovou mřížku a jemný hladký povrch pro zajištění vícerozměrného zvuku. Elegantně tak zapadne do každé domácnosti. Arc můžete umístit na televizní stolek nebo jej připevnit na zeď pomocí nástěnného držáku (není součástí balení). O jednoduché propojení a nastavení se postará rozhraní HDMI eARC nebo ARC.

Ovládání Arc zajišťuje platforma nové generace S2, a to prostřednictvím nové aplikace Sonos, dálkového TV ovladače, Apple AirPlay 2 nebo hlasem pomocí Amazon Alexy či Google Assistanta. (Ovládání hlasem v češtině není podporováno.)

I když Arc sám o sobě poskytuje silný filmový zvuk, připojením subwooferu Sonos Sub a páru zadních reproduktorů One SL docílíte ještě většího, pohlcujícího zážitku. Arc nahrazuje produkty Sonos Playbar a Playbase a je k dostání od 10. června 2020 za 24 990 Kč u všech vybraných prodejců, předobjednat ho můžete od 12. května na Alza.cz a Datart.cz.

Nová Sonos aplikace

Od 8. června 2020 si mohou zákazníci stáhnout novou mobilní aplikaci Sonos, obohacenou o upgrade softwarové platformy, která pohání další generaci produktů Sonos, včetně Arc, Five a Sub třetí generace. Tyto tři nové produkty budu fungovat výhradně v nové aplikaci.

Právě aplikace nové generace podporuje zvuk s vyšším rozlišením, jako Dolby Atmos u Arc, stejně tak i vyšší zabezpečení a vylepšený design pro ještě jednodušší používání. Aktualizace uživatelského rozhraní usnadní zákazníkům hledání obsahu, ovládání zvuku a přizpůsobení uživatelského prostředí novými funkcemi, počínaje uložením seskupených místností.

Zákazníci si stáhnou novou aplikaci a jednoduše převedou stávající systém na novou platformu. Všechny oblíbené položky, služby a nastavení se uloží.     

Zdroj: www.sonos.com

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky