Pondělí, 20 března, 2023

Reklama

Reklama
DomůBydlení & DesignArchitekturaPařížský apartmán „Éternel“ působící jako oáza klidu

Pařížský apartmán „Éternel“ působící jako oáza klidu

Pařížský apartmán „Éternel“ je dílem studia HOME’SOCIETY a BRABBU.  Jeho plocha je 412,4 m2 a zahrnuje 6. místností. Představuje moderní i klasický design, který vypráví příběh v každém rohu. Jakmile do apartmánu vstoupíte, začnete prozkoumávat krásu současného i klasického designu.  Výběr nábytku a doplňků je obohacený o prvky přírody i světové kultury.   Celý projekt odráží osobnost majitelky, kterou je kreativní mladá dáma s aktivním způsobem života.

Vchod

Cílem jednoduchosti a elegance vstupních prostor je to, aby se hosté cítili příjemně. ARDARA Console, v umělém mramoru Sahara Noir se výjimečně kombinuje se zemitým tónem. Mezi další prvky patří např. sametové židle, nebo matná mosaz nástěnných svítidel a černý lak zrcadel.

Obývací pokoj

Prostorný obývací pokoj je ideální místo pro odpočinek v kruhu rodiny a přátel. V rámci moderní klasické místnosti se studio HOME’SOCIETY  rozhodlo kombinovat odstíny zelené, hnědé a béžové, připomínající lidem lesní sluneční svit a stín.

Home ŚOCIETY - obývací pokoj

Jídelna

Jídelna je navržena jako výbuch supernovy. Cílem je podpořit osvětlení a moment okamžiků, kdy se stýkáte s rodinou a přáteli.  Jídelní stůl AGRA a CAYO je vyrobený na míru. Jídelní židle, kde lesní zelený mramor stolní desky se perfektně kombinuje s fialovým sametem židlí.

Jídelna

Kuchyňe

Petrklíč patří mezi jarní květiny, které představují věčnou existenci. Tato květina inspirovala tvůrce k vytvoření kuchyně, kombinující eleganci a funkčnost s mícháním zeleného mramoru, parketové podlahy v kombinaci, mosazných prvků a spotřebičů.

Zdroj: Studio HOME’SOCIETY x BRABBU

https://www.brabbu.com/
- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky