Pondělí, 25 září, 2023

Reklama

Reklama
DomůTravel & ServisSvětNavštivte mýtické město Atlantis od mořského dna po oblohu

Navštivte mýtické město Atlantis od mořského dna po oblohu

Atlantis Paradise Island je zcela výjimečné letovisko nacházející se na Bahamách. Na oživení mýtu a legendy o ztraceném městě Atlantis bylo vynaloženo více než 800 milionů dolarů.

Rozsah projektu je ohromující a zahrnuje největší světové mořské prostředí na volném prostranství s 11 miliony galonů vody. Komplex je domovem 20 druhů mořských tvorů, má laguny a nespočet vodopádů. Pokud se rozhodnete pro návštěvu, čekají Vás Mayské chrámové tobogány, šest plaveckých areálů, kasíno i golfové hřiště.

Komplex nabízí pestrý outdoorový program, ve kterém můžete vyzkoušet různé sporty, rybaření, jízdu na kajaku, windsurfing i potápění.

V roce 1998 bylo otevřeno 1 200 pokojů v budově Royal Towers, která představuje hlavní architektonický počin oblouků, kopulí a věží.  Miliony dolarů byly vynaloženy na objednání uměleckých předmětů v muzejní kvalitě od renomovaných umělců z Evropy, Afriky, Baham a Spojených států. 

Atlantis Paradise Island

Vychutnejte si nekonečné pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou, které patří mezi nejmalebnější na celých Bahamách.

Zdroj: www.atlantisbahamas.com

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky