Pondělí, 25 září, 2023

Reklama

Reklama
DomůBydlení & DesignInteriérModerní byt v Monaku je dokonalou definicí elegance a luxusu s nádechem...

Moderní byt v Monaku je dokonalou definicí elegance a luxusu s nádechem funkčnosti a jednoduchosti

Tento vyjímečný projekt pochází z dílny studia CAFFE LATTE. V prostoru lze nalézt neutrální a příjemné tóny, které dodávají harmonii a pohodlí prostřednictvím minimalistické a jedinečné estetiky. Byt zahrnuje prostorný vchod, světlou obývací a jídelní místnost, sofistikovanou kuchyň, luxusní hlavní ložnici, dětskou ložnici, prostornou koupelnu i jedinečnou kancelář.

Vstupní hala

V rámci vstupu nalezneme umělecká díla a luxusní nábytek. Toto je místo, kde všechno začíná. Pohodlí, minimalismus a prostor poskytuje klidnou atmosféru pokrytou neutrálními tóny.

Moderní byt v Monaku - vstupní hala

Obývací pokoj

Navzdory bezbarvé paletě jsou možnosti neutrálních obývacích pokojů nekonečné. Pohodlí, modernost a funkčnost jsou zde dokonale vyvážené a dodávají příjemnou atmosféru.

Moderní byt v Monaku - obývací pokoj

Jídelna

Pokud je čas jíst a trávit čas s rodinou a přáteli, nejšťastnějším místem bude pravděpodobně jídelna, která představuje otevřený, neutrální, praktický a útulný prostor se vším, co je potřeba. Jen se posaďte a užívejte si.

Moderní byt v Monaku - jídelna

Kuchyň

Patří pravděpodobně mezi nejpoužívanější místnosti v domě, takže to musí být příjemný prostor, kde můžete trávit čas. A kromě funkčních spotřebičů je nesmírně důležitý krásný design. S čistými a přímými liniemi skutečně upoutá pozornost díky neuvěřitelné výzdobě a povrchovým úpravám.

Moderní byt v Monaku - kuchyň

Koupelna

Jednoduchost, minimalismus a funkčnost se znovu zrodily, aby byly spolu, v tomto klidném, ale krásném prostoru.

Moderní byt v Monaku - koupelna

Hlavní ložnice

Je tím správným místem k odpočinku a načerpání energie po dlouhém, hektickém dni. S několika jednoduchými vylepšeními dekorů, jako jsou možnosti inteligentního nábytku, neutrální barvy, elegantní světelné doplňky působí jako nebe.

Moderní byt v Monaku - hlavní ložnice

Šatna

Každá žena chce šatnu. Tento druh designových nápadů odpovídá na mnoho požadavků a tužeb, přes potřebu personalizovaného a organizovaného prostoru pro všechny oděvy a také doplňky. 

Moderní byt v Monaku - šatna

Koupelna patřící k ložnici

Hlavní ložnici doplňuje úžasná a kompletní koupelna s brilantní vanou a jemnými zrcadly.

Moderní byt v Monaku - koupelna

Dětský pokoj

Představuje rovnováhu mezi dětskou fantazií, praktičností a stylem dospělých. Zaručuje také pohodlí a bezpečnost.

Moderní byt v Monaku - dětský pokoj

Pracovna

Vyhrazený pracovní prostor ve vašem domě vám pomůže v soustředění na práci a poskytne velký a pohodlný prostor s neutrální a moderní estetikou.

Moderní byt v Monaku - pracovna

Zdroj: www.caffelattehome.com

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky