Pátek, 2 června, 2023

Reklama

Reklama
DomůElektroBydleni, designKuchyň, která je vášní i ozdobou interiéru

Kuchyň, která je vášní i ozdobou interiéru

Ballerina Küchen z německého Rödinghausenu patří mezi klientsky orientované výrobce s nadstandardní úrovní produktů a špičkovým servisem. Ne náhodou získala Ballerina počtvrté za sebou v prestižním odborném hodnocení Mark Intern titul nejlepšího německého výrobce kuchyní.


Náročnější klientele pochopitelně odpovídá výrobní portfolio. Zákazník, který se nespokojí s běžným standardem, najde u Balleriny mnoho originálních materiálů, dekorů a designových prvků. Ballerina Küchen má tak nejen nejrozsáhlejší programovou nabídku na trhu vůbec, ale nabízí velmi vysoký standard kvality, materiálů a techniky již v základu a bez příplatku, stejně jako garanci 5 let.           Nároky zákazníků oprávněně neustále rostou a za své peníze očekávají dokonalý výsledek. I proto u Balleriny najdete mimo jiné i speciální materiály dvířek se zvýšenou odolnostní proti mechanickému nebo chemickému poškození, jako například Resopal (vysokotlaký laminát), Smartglas (tvrzený akrylát), nebo Fenix.

Snad více, než kdy jindy je v dnešní době kladen důraz na hygienu, a proto velká část produkce Balleriny má antibakteriální úpravu (dvířka, korpusy, pracovní desky), avšak nikoliv na bázi stopové příměsi stříbra, ale použitím nové technologie, kdy antibakteriálních účinků je dosaženo procesem duroplastického vytvrzování pryskyřicových povrchů. Navíc tyto materiály neobsahují žádná aditiva či nanočástice. Přesto během 24 hodin jsou viry a bakterie samovolně redukovány o 99,9% (při zcela běžné údržbě a užívání kuchyně).          

Ballerina Küchen v odstínu šedé

Pozadu však Ballerina nezůstává ani v nabídce přírodních materiálů, jako jsou působivé dýhy nebo sklo, velmi žádané jsou též laky (všechny na polyuretanové, tedy vůči přírodě přátelské bázi), kdy kromě základních 18 odstínů jsou k objednání jakékoliv odstíny RAL a Sikkens.        

Ballerina Küchen v odstínu hnědé

Zdroj: info@ballerinakuchyne.com, www.ballerina.de

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky