Pondělí, 20 března, 2023

Reklama

Reklama
DomůMóda & StylŽenyJak se zbavit úzkosti a stresu? Herečka Naomi Watts radí: Pořiďte si...

Jak se zbavit úzkosti a stresu? Herečka Naomi Watts radí: Pořiďte si luxusní kabelku Peekaboo ISeeU od FENDI

FENDI představuje video s uznávanou a oceněnou herečku Naomi Watts, které vychází u příležitosti otevření nového butiku FENDI Queen‘s Club v australském Sydney počátkem dubna 2021. Nové video s názvem „Divoká nezkrotná Naomi“ je nahlédnutím do soukromí Naomi Watts v průběhu dne v jejím newyorském bytě.

Celý rozhovor s Naomi Watts si můžete přečíst zde.

Těšilo Vás, že jste se při natáčení tohoto videa pro FENDI opět ocitla před kamerou?

Byla to zábava! Líbilo se mi, jak režisérka Sophia Li v průběhu natáčení rozproudila energii a pomohla mi probudit v sobě nespoutanost a ukázat smysl pro humor.

Co milujete na značce FENDI?

Kostým FENDI patří mezi oblíbené kousky v mém šatníku. Nosím ho vždy, když někam letím, protože je nesmírně šik… Na různých filmových festivalech a červených kobercích jsem měla na sobě některé jejich šaty, které dokáží v dobrém slova smyslu podtrhnout jemnost a ženskost. Skutečně velice obdivuji tuto značku a samozřejmě kabelky a boty.

Co milujete na kabelce Peekaboo?

Miluji její barvy! A má klasický tvar, který je velmi funkční, ať už při cestování nebo i na běžné nošení. Prostě to funguje.

Kampaně FENDI Peekaboo se zaměřují na vztahy a toto video je věnováno Vašemu vztahu k sobě samotné. Nakolik je to pro Vás důležité?

Jsem v zásadě společenský typ… Ráda se obklopuji lidmi, což ale také znamená, že si vážím času, když jsem sama. Takže musí být zachována rovnováha, ale většinou se cítím lépe, když jsem mezi lidmi a hlavně dobrými lidmi. Hodně si vybírám, s kým budu trávit čas. Mám skvělé přítelkyně, které znám už desítky let, a těchto vztahů si cením.

V kampani dokonce i tančíte. Máte tanec ráda?

Jsem tak trochu utajená tanečnice a když jsem byla mladší, uvažovala jsem, že se vydám tímto směrem. Vždy, když se naskytne příležitost, tak jsem první na parketu. Snadno se cítím dobře ve svém těle a tanec mi tento pocit navodí ještě rychleji. Nemusí to být nic krásného, s choreografií nebo podobně. Zbožňuji, když mohu vypnout mozek a naplno si uvědomovat jen své tělo. Je to velmi osvobozující pocit.

Ve videu jste si pořádně zakřičela. I to je něco, z čeho máte dobrý pocit?

Je to další způsob, jak přestat myslet a plně si uvědomit své tělo. Ale musíte vědět, jak křičet, a já už naštěstí celé roky pracuji s hlasovými trenéry, takže vím jak to udělat bez toho, abych si poškodila nebo odrovnala hlasivky. Často křičím nejen při hraní, když mi to přikazuje scénář, ale dělám to občas i proto, abych vyburcovala tělo a dostala se do jiného rozpoložení. No ale na ulici bych to samozřejmě neudělala! Někdy si v práci můžete přikrýt hlavu polštářem, abyste nepolekali ostatní. Přináší to skutečně úlevu.

Co ráda děláte, když jste sama?

Ráda cvičím, ať už jógu nebo posilující cviky, případně si jdu zaběhat anebo zaplavat. Mám ráda meditaci. Ráda vařím. Neřekla bych, že jsem výborná kuchařka, spíš praktická. Určité věci vařím pořád dokola a mám z toho radost. Miluji koupele ve vaně. Kdybych mohla, koupala bych se téměř každý večer. Když to jde, užívám si takový malý rituál, zapálím si třeba svíčku a nasypu si do koupele trochu soli. Možná si udělám zábal na vlasy nebo na obličej, pustím si podcast nebo audioknihu. Nahrávám si repliky dialogu, na kterém právě pracuji, a poslouchám je. Jsem tak trochu multifunkční, takže určitě ráda kombinuji několik věcí najednou.

Zdroj:www.fendi.com

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky