Pátek, 2 června, 2023

Reklama

Reklama
DomůBydlení & DesignInteriérJak proměnit bydlení v luxusní interiér

Jak proměnit bydlení v luxusní interiér

Pokud plánujeme interiér, který bude splňovat nejnáročnější požadavky na jedinečnost, eleganci a luxus, doporučujeme oslovit odborníky, kteří vytvoří zcela originální designový návrh.

Česká společnost Viola vznikla v roce 1990, která postupně přešla až po kompletní řešení exkluzivních interiérů.  Cílem je kompletní návrh, vybavení a stylové zařízení nejen domácností, ale rovněž luxusních kaváren, restaurací, penzionů, hotelů a mnohých reprezentativních prostor, advokátních kanceláří či bank.

Prohlídka vzorkovny

Interiéry Royal

Interiéry Royal představují ručně vyřezávaný stylový nábytek v ucelených kolekcích evropského stylu pod obchodním označením Interiéry Royal, které od surového vzhledu anglosaského stylu odlišuje především bohatší intarzie z ušlechtilých dřev a výraznější řezby.

Interiéry Design

Velice široká je rovněž nabídka moderních designových kolekcí pod obchodním názvem Intreriéry Design. Tyto kolelkce často navazují na styl první poloviny minulého století Art Deco.

Veškerý nábytek je možné vyrobit přímo na míru včetně obkladů stěn, stropních kazet, osvětlení, podlah, tapet, dekorací, koupelen, kuchyní a vlastně všeho týkajícího se interiéru až po zařizovací předměty.

Zdroj: www.violanabytek.cz

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky