Pondělí, 25 září, 2023

Reklama

Reklama
DomůBydlení & DesignInteriérJak přinést nadčasovou svěžest a klid do Vaší ložnice

Jak přinést nadčasovou svěžest a klid do Vaší ložnice

Inspirujte se módními trendy 2021 a novinkami v bydlení z Heimtextilu, veletrhu interiérové módy. V letošním roce jsou velmi oblíbené pastelové tóny. Mezi ně můžeme zařadit krásné pudrové odstíny růžové, lila, mátové a modré.

Nabídka značky SCANquilt se 600 variacemi vzorů a barev povlečení je v současné době nejširší na trhu v ČR.  Cílem jsou pečlivě vybrané vzory ložního povlečení od světových návrhářů. Širokou nabídku tvoří také dekorační povlaky, přehozy nebo plédy.

SCANquilt povlečení v modrém odstínu

Mezi priority patří kvalita, inovace a budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Důkazem toho je řada prestižních ocenění Superbrands Award, které  značka SCANquilt získala letech 2013 – 2020 na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty.

SCANquilt povlečení v neutrálné barvě

Inspirace ze Skandinávie

Značka SCANquilt inspirovaná výrobou přikrývek a polštářů ve Skandinávii, přinesla nové nealergenní výrobky – přikrývky a polštáře s výplní z dutých vláken, které si velmi rychle získaly oblibu pro svoji lehkost, hřejivost a snadnou údržbu. Kolekce přikrývek a polštářů se postupně rozvinula na současných více než 10 produktových řad, které plně uspokojí požadavky zákazníků na hřejivost, antibakteriálnost a komfort spaní.

Zdroj: www.scanquilt.cz

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky