Pondělí, 20 března, 2023

Reklama

Reklama
DomůBeauty & SpaHome office salón

Home office salón

Dokonalý vlasový styling zvládnete kdykoli v pohodlí domova s exkluzivní řadou produktů Rowenta Ultimate Experience. Profesionální žehlička, vysoušeč s digitálním bezkartáčovým motorem a kulmofén inspirovaný zkušenostmi francouzských kadeřníků…jako byste doma měli špičkového profesionála, který vám pomůže se šetrným stylingem.

Rowenta Ultimate Experience CF9620 Rotační kulmofén vysouší a tvaruje

 „Foukanou jako od kadeřníka s perfektními detaily vytvoříte s kulmofénem Rowenta Ultimate Experience, stejně tak dokonalého hairstylingu dosáhnete se žehličkou Rowenta Ultimate Experience, která je certifikovaná pro kadeřnické salóny. A pokud si chcete pouze udržet zdravé vlasy plné lesku – doporučuji je vždy po umytí vyfoukat. Pokud si rádi umýváte vlasy večer, i tak je před spaním vysušte, přes noc by se pořádně zacuchaly a povrch vlasu se tak může potrhat. Vlasy začnou být chlupaté a snadno se polámou. Také tím trpí vlasová pokožka, na které se časem objeví kožní problémy a plísně, které zapříčiní vypadávání vlasů. Pro rychlé, a hlavně zdravé vysoušení doporučuji vysoušeč Rowenta Ultimate Experience s technologií, které mění vzduch v péči a díky digitálnímu bezkartáčovému motoru vydrží až dvakrát déle než běžné vysoušeče,“ říká profesionální kadeřník Petr Heidinger.

Ultramoderní vysoušeč Rowenta Ultimate Experience
Ultramoderní vysoušeč Rowenta Ultimate Experience

Ultramoderní vysoušeč Rowenta Ultimate Experience (CV9820) poskytuje nadstandardní péči s jedinečnou technologií Air-to-Care. Při foukání totiž mění vzduch v péči – vlasům podle potřeby dodává pozitivní nebo negativní ionty, které zabraňují lámání a ničení vlasů. Vlasy jsou pak hladké a lesklé. Navíc disponuje digitálním bezkartáčovým motorem, který zajišťuje až dvakrát delší životnost vysoušeče! Integrovaný koncentrátor, vylepšená ergonomie a Smart Memory, která uchovává přesná nastavení od posledního použití, zajištují maximální komfort při vysoušení a hairstylingu. S funkcí permanentního studeného vzduchu, kterou najdete v nabídce teplot, si účes perfektně zafixujete, aby vydržel dokonalý po celý den. Doporučená cena je 7 999 korun/ 309 euro.

Ultramoderní vysoušeč Rowenta Ultimate Experience

S efektivní žehličkou Rowenta Ultimate Experience (SF8210) bezstarostně vytvoříte účes jako ze salónu – vlasy můžete vyžehlit, navlnit nebo natočit vždy s perfektními výsledky. 3D žehlící pláty s výjimečně hladkým minerálním povrchem zaručují konstantní a optimální kontakt – přizpůsobí se každému typu vlasů a díky jejich bezchybné kluznosti nedochází k tahání ani lámání vlasů. Žehlička je vybavena unikátní technologií Thermocontrol, která dokonale distribuuje teplo pro rovnoměrné výsledky: od kořínků ke konečkům. Při žehlení je ve vlasech zachován 100% keratin, vlasy se lesknou a jsou hladké. Doporučená cena profesionální žehličky je 4 999 korun/ 189 euro.

žehličkou Rowenta Ultimate Experience (SF8210)

Kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je brilantním řešením 2v1 pro vytvoření perfektního účesu jako od kadeřníka. Rychle vysušených a dokonale upravených vlasů dosáhnete díky důmyslné patentované technologii spojené s elegantním designem. Oproti běžným rotačním kartáčům je Rowenta Ultimate Experience menší a lehčí, a co je důležité – jeho hmotnost je vyváženě rozložená. Okamžitý profesionální výsledek získáte s ovládáním Style Assist se třemi stylingovými programy, které automaticky upravují teplotu a rychlost otáčení. Součástí balení jsou 3 kartáče pro různé typy vlasů: první jednoduše zkrotí nepoddajné a husté vlasy, druhý dodá jemným a plihnoucím vlasům parádní objem a třetí se postará o podtočení ofiny či jiné detaily. Rovnoměrný proud vzduchu, účinný generátor iontů a PRO keratinové štětiny se bezpečně postarají o zářivý a hedvábně hladký vzhled vlasů. Doporučená cena je 3 699/ 139 euro.

Kulmofén Rowenta Ultimate Experience

Zdroj: www.rowenta.cz

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky