Pátek, 2 června, 2023

Reklama

Reklama
DomůElektroBydleni, designDůkladná a intenzivní péče o prádlo a domácí hygienu

Důkladná a intenzivní péče o prádlo a domácí hygienu

Pandemie koronaviru do domácností přinesla důkladnější a intenzivnější úklid, kterým se snažíme zejména o likvidaci nežádoucích virů a bakterií. Spolehlivě je můžete odstranit chemickými přípravky, ale pokud hledáte skutečně účinný a zároveň šetrný způsob pro vaše prostředí, vyzkoušejte dekádami osvědčenou sílu horké páry. Značka Tefal rozšířila portfolio napařovačů o nové řešení – Tefal IXEO Cube. Nejen že vyhladíte nepoddajné záhyby na prádle, ale zároveň budete horkou párou dezinfikovat všechny textilní povrchy: potahy sedaček, postelí, závěsy, hračky, nebo zvířecí pelíšky…

Tefal IXEO Cube (UT2020) je lehký a kompaktní vysokotlaký napařovač, se kterým můžete kromě oděvů dezinfikovat i váš domov. Horká pára je efektivní zdroj pro ničení nežádoucích mikroorganismů bez následků – nepáchne, je šetrná k povrchům a s její pomocí zničíte až 99,99 % virů a bakterií. Sanitace domácnosti tak nikdy nebyla snazší. S ultra-lehkou žehličkou (530 g) se manipuluje snadno a úklid či péče o prádlo jsou rychlé – žehlící plocha se rozpálí až na 145 °C.

Tefal IXEO Cube
Tefal IXEO Cube

Tefal IXEO Cube má navíc vysoký průtok páry 90 g/minut a zvýšená rychlost až 200 g/min, oproti standardu 45 g/min u ostatních napařovačů. Pára tak mnohem rychleji a hlouběji proniká do látky. Při úklidu a úpravě prádla můžete vybírat ze tří režimů: ECO úsporný režim, MEDIUM pro běžnou úpravu oděvů, MAX pro hloubkové čištění. Dlouhý třímetrový kabel vám navíc dopřává široký záběr úklidu při napojení v jedné zásuvce. Tefal IXEO Cube je připraven již za 70 vteřin a nikdy se vám před rychlým odchodem z domova nestane, že by došlo k uvolnění kapek ze žehlící plochy. Součástí balení je kartáč pro silné textilie a hluboký průnik páry.  A pokud se vám zasteskne po tradičním žehlení – Tefal IXEO Cube je kompatibilní se všemi žehlícími prkny.

Tefal IXEO Cube
Tefal IXEO Cube

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Zdroj: www.tefal.cz, www.tefal.sk

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky