Pátek, 2 června, 2023

Reklama

Reklama
DomůElektroBydleni, designDokonalé barevné kombinace pro jaro a léto 2021

Dokonalé barevné kombinace pro jaro a léto 2021

Essential Home vám přináší ty nejlepší odstíny pro vytvoření dokonalých barevných kombinací.

Všichni si zamilovali Pantoneovo odhalení pro barvu roku 2021. Kombinace světle žluté a ultrafialově šedé dodala jedinečným barevným kombinacím další smysl. Skvělý začátek průvodce barevnými trendy, který vám Essential Home chystá představit.

Jasně žlutý odstín má po bouřlivém roce vyvolat naději a optimismus, zatímco druhá barva Pantone z roku 2021 představuje spolehlivost, protože komunita a kamarádství se staly během pandemických krizí klíčové. Společně představují sluneční světlo přicházející jako mraky, které se rozptylují a dávají pocit jednoty, stability a naděje.

Jídelní sada z kolekce Carlo Donati
Jídelní sada z kolekce Carlo Donati

Jasné a výrazně barevné tóny tvoří součást duše Essential Home jako jedné z nejmodernějších značek v polovině století. S příchodem sezóny jaro / léto a jejich vřelými veselými pocity přicházejí skvělé barevné trendy a možnosti, které způsobí revoluci v odvětví interiérového designu. Připravte se na objevování dokonalých odstínů trendových palet jaro / léto Pantone, které mohou přinést revoluci v jakémkoli designovém projektu s dokonalým twistem.

LETNÍ KVĚTINOVÁ PALETA

Lososová krása

Křeslo Virginia
Křeslo Virginia z kolekce „Happy Few“ od Studiopepe a Essential Home

Barva v lososovém tónu může povýšit jakýkoli design nábytku na další úroveň. Tento krásný odstín je hvězdou jednoho z nových produktů Essential Home od Studiopepe: ikonického křesla Virginia, ale najdete ho také na jedné z klasik, jako je Edith Sideboard.

Bylinková zelená

Obývací pokoj s křeslem Dean
Obývací pokoj s křeslem Dean

Bylinková zelená melodie dodá vašemu interiérového designu svěží letní nádech s minimálním úsilím. Jak? To je na vaší fantazii, můžete ji začlenit do stěn, podlahových koberců nebo dokonce do úžasného designu nábytku, jako je křeslo Dean.

Tón ticha

Zelda Single Sofa z kolekce „Happy Few“ od Studiopepe a Essential Home
Zelda Single Sofa z kolekce „Happy Few“ od Studiopepe a Essential Home

Několik odstínů bílé je vždy populární volbou, pokud jde o vytvoření dokonalého designového projektu, a sofistikovaná bílá Meringue není výjimkou. Ať už je to prostřednictvím drobných dekorativních detailů nebo v jedinečném kusu nábytku, jako je pohovka Zelda Single Sofa, tato dokonalá barva může vyvážit jakýkoli projekt.

Citrónově žlutá

Výzdoba sálu  s Anthony Sideboard
Výzdoba sálu s Anthony Sideboard

Když je jasně žlutý tón jedním z nejoblíbenějších odstínů roku, je přirozené, že jeho několik odstínů zůstane IN i během následujících ročních období. Žlutá Lemon Fizz tedy během mrknutí oka dodá vašemu nápadu extra jasný nádech. Stačí se podívat na tuto úžasnou sadu s Anthony Sideboard.

Růžové tóny

Křeslo Monroe
Křeslo Monroe

V tomto okamžiku je zcela jasné, že několik odstínů růžové přebírá hlavní barevné trendy 2021 pro sezónu jaro / léto. Tentokrát máme měkký růžový tón jako princezna, který dodává sofistikovaný nádech, který ve Vašem projektu chyběl. Křeslo Monroe kombinuje to nejlepší z poloviny století s tímto trendy odstínem.

Červený javor

Křeslo Loren
Křeslo Loren

Červená je považována za jednu z nejoblíbenějších možností, pokud jde o vytvoření jedinečného a odvážného designového projektu. Red Maple od Pantone je měkčí verzí klasického odstínu, který umožňuje provádět různé kombinace a živé kontrasty. Může také vdechnout život různým kusům nábytku, stačí se podívat na křeslo Loren Armchair.

Zdroj: https://essentialhome.eu/

- Advertisment -

Nejpopulárnější příspěvky